Pradėkite kurti video turinį (tik telefono pagalba), kuris padės pasiekti didesnį žinomumą, susikurti online bendruomenę ir auginti jūsų veiklą!

NUOLAIDA!

Su kodu "ATOSTOGOS"

gausite -10% nuolaidą abiems mano kursams!

Iki išpardavimo pabaigos liko:

Aš sukūriau šiuos video:

Milita Daikerytė

@militadaikeryte

NATALIJA BUNKĖ

@natalija_bunke

IEVA VOVERIS

@eva_divaaa

Ar susimąstai apie video turinio kūrimą, bet vis tai nukeli, nes viskas atrodo pernelyg... sudėtinga?

Jeigu dar nesi sukūrusi nei vieno video Instagrame, greičiausiai manai, kad video turinio kūrimas yra sudėtingas procesas. Galbūt bandei kažką nufilmuoti arba sukurti Reels video pagal pavyzdį ir tavo rezultatas neatrodė taip, kaip tikėjaisi.

Gal net neįkėlei to video, nes buvo gėda jį kažkam parodyti... Tai gali išgąsdinti ir ne juokais demotyvuoti.

Turbūt kasdien matai daugybę nuostabių video Instagrame ir bandai suprasti - kaip jiems pavyksta sukurti tokius video?! Galbūt net pačios paprasčiausios video montavimo funkcijos tau dabar atrodo sudėtingos ir reikalaujančios daugybės laiko.

Bet tai neturi būti tiesa.

Video kūrimas gali būti greitas, paprastas ir net pasimėgavimą keliantis procesas. Ar norėtum sužinoti kaip?

Ir tu galėtum kurti įtraukiantį video turinį! Ar gali tai įsivaizduoti?

Tavo esama auditorija aktyviai ir pozityviai reaguoja į tavo turinį. Jie net laukia kitų tavo video!

Tavo auditorija auga! Vis daugiau naujų žmonių pamato tavo reels video ir ima tave sekti Instagrame

Tu gali būti savimi, jauti, jog tarp tavęs ir tavo auditorijos užsimezga ryšys, tau nebereikia apsimetinėti

Matai padidėjusius pardavimus, klientai pamato tavo video turinį ir susidomi tavo pasiūlymais

Tu gali kurti kokybišką ir įtraukiantį video turinį bei augti Instagrame jo pagalba. Ir tam tikrai nereikia profesionalios kameros, mikrofonų, įmantrių lempų apšvietimui ir kitos brangios įrangos...

Ar jau per vėlu pradėti kurti Reels?

Tikrai ne! Dabar - puikus metas pradėti!

Gali toliau nerimauti dėl to, jog nepradėjai kurti video turinio anksčiau arba gali pradėti jį kurti dabar.

Video turinio kūrimas nėra tik "trendas" (kas populiaru dabar, bet greit praeis). Tai labai naudingas įgūdis, kurį galėsi pritaikyti ir kitose platformose ar net kitose savo veiklos srityse.

Vieną kartą išdrįsusi kalbėti prieš kamerą, įveiksi savo bloką, kuris stabdo tave tavo tikslų įgyvendinimo kelyje.

Ar norėtum to pasiekti?

Ar kada susimąstei:

Kas yra „Video turinys“?

Tai viskas, kas pateikta video formatu. Ėjai pasivaikščioti ir į Instagram story įdėjai video su labai gražiais vaizdais aplink - tai video turinys. Nufotografavai savo vaiką ir tada tas nuotraukas sudėjai į video filmuką - tai irgi video turinys. Nusifilmavai save su nauja suknele? Spėk ar tai yra video turinys... Taip, tai irgi yra video turinys.

Daugelis mūsų jau kuria video turinį, tereikia pradėti jį kurti tikslingai.

Video turinio kūrimas nėra neįmenama mįslė ar neįveikiamas iššūkis - tai mūsų kasdienybės dalis. Tai gali būti paprastas, greitas ir linksmas užsiėmimas. Tai netgi gali suteikti mums prasmės jausmą. Ypač jei nevaidiname, tada dalindamiesi video turiniu jaučiamės priimti kitų tokie, kokie esame.

Video turinys nėra stebuklas, bet tai formatas, kurio pagalba mums lengviausia atsiskleisti ir pritraukti tokius žmones (tame tarpe ir klientus), su kuriais mums jauku būti ir bendradarbiauti.

Geriausias būdas pritraukti tavo svajonių klientą - kurti video turinį.

Kai aš pradėjau kurti video turinį, mano auditorija instagrame pradėjo augti! Dabar turiu 10 000 sekėjų!

Prieš tai išbandžiau daug skirtingų auditorijos auginimo būdų, bet tik pradėjus kurti video turinį pamačiau, kas išties įdomu mano auditorijai.

Jeigu dar nesi kūrusi video turinio arba vengi save filmuoti, turbūt turi visokiausių negatyvių įsitikinimų ir baimių..

◉ Nemėgsti savo balso.

◉ Bijai apkalbų.

◉ Kalbėjimas į kamerą su pačia savimi tau atrodo kvailai.

◉ Bijai, kad tavo informacija bus niekam neįdomi.

◉ Dar neturi daug sekėjų ir lauki kol jų bus daugiau...

Ar tai apie tave?

Štai kodėl verta nugalėti šias baimes ir pradėti kurti video turinį:

1

Jeigu nemėgsti savęs matyti video formatu, greičiausiai atsisakai ir kitų galimybių - dalyvavimo tinklalaidėse, interviu (kai tu duodi interviu arba kai užduodi klausimus pašnekovui) ir t.t. Prarandi galimybes, o tai stabdo tavo veiklą.

2

Apkalbų baimė tai tiesiausias kelias į pasyvų gyvenimą. Jeigu nuolat galvoji "ką pagalvos kiti" greičiausiai tau trūksta pasitikėjimo savimi ir savo nuomone. Video turinio kūrimas gali padėti išmokti garsiai ir aiškiai reikšti savo mintis.

3

Sekėjai ateis tada kai turėsi ką jiems pasiūlyti. Niekas nenori sekti drovių, tylių, nematomų žmonių. Mes norime sekti tuos, kurie mus įkvepia ir motyvuoja, jeigu esi sukaustyta savo baimių, ar turi ką pasiūlyti kitiems? Ar pati sektum tokį žmogų?

Video kūrimas nėra vien apie video kūrimą. Tai yra apie mūsų asmeninį tobulėjimą. Tai dar vienas žingsnis sėkmingos veiklos link. Aš niekada nebūčiau sukūrusi šio kurso jeigu prieš 3 metus nebūčiau nusprendusi nufilmuoti pirmojo savo Reels video. Galbūt taip nutiks ir tau!

„Must have"

Šis kursas yra "must have" kiekvienam žmogui, kuris bent kažkiek yra aktyvesnis Instagrame. Labai patiko, kad kurse ne tik kalbama apie techninę pusę, bet paliečiami ir psichologiniai bei organizaciniai aspektai. Labai praktiška, kad prieiga prie kurso yra nelimituota, todėl prireikus ar pritrūkus įkvėpimo, visada galima pažiūrėti reikiamą kurso dalį. Rekomenduoju!

Julia Vital

„Labai ačiū Auritai ♡"

Kursas man labai patiko, nes viskas labai smulkiai ir aiškiai išdėstyta. Buvo paminėta daug dalykų, kurie labai naudingi ir apie kuriuos nebūčiau net susimąsčius. Naudingiausia, kad pateikta labai daug pavyzdžių ką daryt ir ko nedaryt filmuojant. Tada viskas tampa aišku norint pradėti kurti savo reels. O pats geriausias šių kursų dalykas mano nuomone, kad po jų yra galimybė įstoti į uždarą grupę, kurioje tikiu bus dar daugiau naudingos informacijos🌞 Man viskas labai patiko, ačiū už suteiktas žinias! Tikrai rekomenduoju kiekvienam, kas galvoja pradėti kurti vaizdo turinį, bet bijo ir nežino nuo ko pradėti. Arba tiems, kurie nori pagilinti jau turimas žinias🌸

Greta Palčinskaitė

„Tikrai verta!!!"

Labai džiaugiuosi įsigijusi Reels kursą...Kadangi Instagrame esu naujokė, ir į jį žiūrėjau gan skeptiškai, šis kursas pakeitė mano nuomonę... Padėjo suvokti, kokią svarbią reikšmę Instagram gali turėti, tiek parodant save asmeniškai, tiek reklamuojant savo darbus ar veiklą... Kursas visiškai neprailgo, labai lengvai klausomas, viskas išaiškinama iki smulkmenų, kad kiekvienam būtų lengvai suprantamas ir įsisavinamas. Ačiū, Auritai :)! Tik pirmyn!


Marija Marcalyte

Ar man verta pradėti kurti video turinį, jeigu mano konkurentai mane jau aplenkė?

Trumpai - TAVĘS neįmanoma aplenkti. Na, o ilgesnis atsakymas būtų toks...

Kiekvienas prekės ženklas, asmeninis ar ne, yra unikalus. Jeigu kuri originalų turinį ir ypač tokį, kuriame rodai save ar savo darbuotojus, tavęs neįmanoma nukopijuoti. Būtent dėl šios priežasties, tavo konkurentas, kuris jau seniai kuria video turinį ir kuriam tai puikiai sekasi, nėra tavęs pralenkęs, jis eina savo keliu ir siekia savo tikslų.

Geriausia ką gali padaryti, tai pasilyginti su pačia savimi. Ar savo pačios kelionėje, gali aplenkti savo vakarykštę versiją? Ar gali išdrįsti padaryti kažką, kas iki šiol atrodė ne apie tave ir ne tau? Jeigu taip, sveikinu! Dauguma žmonių to sau neleidžia.

Beje, video turinyje svarbiausia būti savimi. Kartais tie dalykai, kurie mums apie save nepatinka ar atrodo keistoki, leidžia mūsų auditorijai pamatyti, jog mes irgi esame žmonės. Ir gal net turime labai panašių keistenybių. Jeigu nepabandysi, niekada to nesužinosi...

Sukūriau šį kursą iš patirties, kurią įgijau kurdama Reels sau bei savo klientams.

Pirmieji video, kuriuos esu sukūrusi nebuvo Reels video. To priežastis - Reels dar neegzistavo. Pradėjau kurti video turinį prieš maždaug 13 metų, dar besimokydama mokykloje.

2010

Video kurti nereikėjo, bet man tai labai patiko. Ėmiau kurti gimtadieninius filmukus draugams, mokyklos namų darbus paversdavau į video projektus, sukūriau ne vieną atostogų filmuką sau ir savo šeimos nariams.

2014

Įstojau į Pramogų Industrijų bakalauro studijas. Svajojau dirbti kūrybinį darbą. Ten mokiausi marketingo, fotografijos, kino industrijos ir verslo pagrindų. Tada jau universiteto projektus papildydavau video filmukais.

2016

Išvykau į savo pirmąsias Erasmus+ studijas, ten toliau naudojau video formatą kelionių video kūrimui bei universiteto projektuose.

2017

Studijų metais dalyvavau VGTU organizuotame video kūrimo konkurse, kuriame užėmiau 1-ąją vietą ir laimėjau GO PRO kamerą.

2018

Greit po to ėmiau dirbti laisvai samdoma video kūrėja. Baigiau studijas ir įgijau komunikacijos bakalauro diplomą. Ėmiaus dirbti Barselonoje, kur man taip pat prireikė video kūrimo žinių.

2020

Po keletos metų atsirado Reels, pradėjau bendradarbiauti su blogeriais, įmonės ėmė mane samdyti trumpų video kūrimui Instagram bei Tik Tok turiniui. Pradėjau auginti savo pačios auditoriją Instagrame.

Ir taip, visai natūraliai, gimė mano REELS PRADŽIAMOKSLIO kursas.

Reels pradžiamokslis tai online kursas, kurį sukūriau iš savo patirties, ne iš internete rastos informacijos. Čia pamatysi visą mano video kūrimo procesą nuo idėjų generavimo iki video įkėlimo į Instagram platformą.

Video kūrimas daug kam - tamsus miškas. Atrodo, jog prieš pradedant kurti Reels, reikia žinoti daug techninių dalykų ne tik video filmavime, bet ir montavime. Kartais pačios paprasčiausios video montavimo funkcijos atrodo sudėtingos, imame lygintis su kitais ir galiausiai nuleidžiam rankas. Šio kurso pagrindinė žinutė:

Video kūrimas neturi būti sudėtingas procesas.

Instagram Reels funkcija yra nuostabi tuo, jog ten visai nebūtina kurti įspūdingus ar profesionaliai atrodančius video. Kartais visai paprasti, daug pastangų nereikalaujantys video surenka daugiau reakcijų nei tie įspūdingi video. Tad, jeigu vis svarstai apie Reels kūrimą, bet to daryti nemoki, šiame kurse parodysiu tau kaip tai padaryti.

Ko išmoksi Reels pradžiamokslio kurse?

IŠSIKELTI Reels

kūrimo tikslĄ

GENERUOTI

REELS IDĖJAS

FILMUOTI
REELS

MONTUOTI
REELS

ĮKELTI SUKURTĄ REELS

Į INSTAGRAM

gauti daugiau

auditorijos įsitraukimo

Štai ko išmoksi kiekviename iš kurso modulių:

Prieš kuriant Reels

VERTĖ, TIKSLAS, REELS RŪŠYS, ĮRANGA

Betikslis turinio kūrimas neatneš daug naudos, todėl kursą pradėsime nuo tavo tikslų įvardinimo. Koks yra tavo tikslas Instagrame ir kokius Reels reikėtų kurti norint pasiekti jį pasiekti? 

Idėjos etapas

IDĖJŲ PAIEŠKA, SCENARIJUS, PLANAS

Ką reikia apgalvoti, kad filmavimo diena būtų sklandi ir sėkminga (bei nešvaistytų tavo laiko)? Ar pirmiausia reikėtų išsirinkti audio takelį? Kada verta pasirašyti scenarijų? Šiame skyriuje kalbėsime apie tai ir dar daugiau.

Filmavimo etapas

MONTAVIMAS OMENYJE, KO NEDARYTI

Čia tau atskleisiu keletą filmavimo gudrybių - kaip laikyti telefoną, kaip judinti kamerą/telefoną ir netgi kaip EITI filmuojant! Bei apie ką reikėtų galvoti filmavimo metu. Nepraleisk šio kurso skyriaus! Kai kurių video montavimas turi būti apgalvotas dar prieš pradedant jį filmuoti.

Montavimo etapas

REELS PROGRAMĖLĖ IR CAPCUT

Kaip labai paprastai ir greitai sukurti video per Reels platformą, nenaudojant jokios kitos programėlės. Taip pat parodysiu kaip pati montuoju video CapCut programėle, čia nėra nieko sudėtingo, tereikės įsiminti keletą pagrindinių funkcijų.

Po Reels sukūrimo

VIRŠELIS, ANTRAŠTĖ, ĮSITRAUKIMAS

Reels įkėlimas į Instagram bei kaip pradėti kalbėti prieš kamerą, jeigu to dabar labai bijai. Dalinuosi savo istorija - kaip aš pradėjau kalbėti prieš kamerą. P.s. Tuo metu turėjau breketus ir vedžiau Instagram anglų kalba, jeigu sugebėjau aš, gali ir tu.

Strategija

VIDEO TURINIO STRATEGIJA IR REELS PROGRAMĖLĖS ATNAUJINIMAI

Kaip kurti reklaminius video ir kokią video turinio strategiją naudoti planuojant savo video turinį bei Reels programėlės turas su visais atnaujinimais.

Įsigijusi šį kursą taip pat gausi šias dovanas!

DOVANA - el. knyga „101 reels idėja“

Jeigu vis scrollini Instagrame ar TikToke, nes „ieškai idėjų“, tau nebereikės švaistyti tam laiko. Paprasčiausiai atsiversk bet kurį šios knygos puslapį ir išsirink vieną iš joje pateiktų, lengvai įgyvendinamų idėjų.

VERTĖ 19.90 €

DOVANA - NERIBOTO LAIKO PAGALBA

(Facebook grupėje arba asmenine žinute)

Jeigu kyla klausimų kuriant Reels ar naudojant Instagram apskritai, parašyk man privačioje šio kurso grupėje arba asmenine žinute!

VERTĖ 59.00 €

„Puikus kursas"

Puikiai padirbėta ties projektu! Kursas apgalvotas nuo A iki Z, labai informatyvus su pavyzdžiais ir realiais mokymais step by step! Labai rekomenduočiau tiems, kurie nori pradėti kurti savo brandą ir tą daryti reels pagalba 😊 👏🏻

Džastina Barauskaitė

„Amazing!"

Kursas labai patiko! Viskas taip aiškiai manau tikrai labai lengvai papasakota visa medžiaga nuo pradžių iki galo :)

Labai džiaugiuosi įsigijusi šį kursą, negaila nei vieno išleisto cento. Viskas dabar žymiai aiškiau, tik reikia praktikuotis.

Lukrecija Korotkova

„Ačiū"

Šis kursas sudėliojo visus taškus. Ką po ko ir kada, kiek. Tik trūksta man drausmės kuriant naują turinį.🙈 Net neįsivaizdavau kiek daug reikia apgalvoti sudėtingesniem reels. Kur nukirpti video, kad nesidubliuotų judesys. Tiesa pasakius, kažkada apie tokią info pasvajojau, o Tu išpildei. 😍 Sveikinu ir sėkmės! 🌷 Tik pasidarė priklausomybė, nes vis norisi dar sugrįžti prie tavo reels mokymų ir peržiūrėti iš naujo. 😂🙈 Padarau ir galvoju, va dar peržiūrėti tą ar aną būtų gerai. 😍😍 👊 Rekomenduoju šį kursą visiems! Įgysite ir žinių, kurios pravers kiekvieną dieną.

Saulė Tverkienė

Video turinys padėjo man pradėti vesti mokymus

2020 metais nusifilmavau pirmuosiuose savo story. Jie tikrai nebuvo tubuli, toli gražu iki tobulumo... Man pynėsi liežuvis, prakaitavo rankos. Kompleksavau dėl breketų ir to, jog turėjau kalbėti ne gimtąja, bet ANGLŲ KALBA. Smagu nebuvo. Bet perlipau per save.

2021 metais ėmiau intensyviai kurti Reels video sau ir savo klientams. Sukūriau pirmuosius video, KURIUOSE PATI KALBĖJAU. Teko filmuoti ne tik namuose, bet ir viešose vietose, vėl lipau per save. Tai man buvo didžiulis žingsnis.

2022 metų kovą nusprendžiau, jog sukursiu online kursą apie Reels. Tik buvo viena problema, kuriant kursą teko SAVE FILMUOTI. Ilgai sėdėjau prieš kamerą ir bandžiau paprastai ir aiškiai išreikšti savo mintis ir man pavyko! Rugsėjo 1 d. pirmoji Reels pradžiamokslio versija išvydo pasaulį. Negalėjau atsistebėti kiek daug gražių žodžių sulaukiau iš man visai nepažįstamų žmonių, mano širdis prisipildė džiaugsmo.

2023 metais gavau pasiūlymą surengti Reels dirbtuves - GYVĄ RENGINĮ VILNIUJE. Buvo nejauku, žinojau, kad teks kalbėti viešai ir negalėsiu iškirpti visų pauzių ar nusikalbėjimų, bet išdrįsau. Šis renginys man davė ne tik neįkainojamą patirtį, bet ir naudingus verslo kontaktus.

O jeigu nebūčiau išdrįsusi pradėti?

Dažnai savęs paklausiu, ką dabar veikčiau, jeigu nebūčiau išdrįsusi nusifilmuoti tuose pirmuosiuose savo story. Atsakymo nežinau, galiu tik paspėlioti, kad būčiau daug labiau susikausčiusi ir toliau nerimaučiau dėl to „KĄ PAGALVOS KITI“.

Jeigu dar vis galvoji, kad „NEGALI“ savęs filmuoti, „NEMĖGSTI“ girdėti savo balso, „NEŽINAI“ ką pasakyti ir panašiai, paklausk savęs, ką geriausio tai galėtų tau suteikti?

Manau didžiausia video kūrimo nauda yra GALIMYBĖS, kurių mes nebepraleidžiame. Kai išdrįstame vieną kartą, tampa vis lengviau žengti tolyn.

To tau ir linkiu - išdrįsti!

Kaip žinoti, kad šis kursas skirtas TAU?

Kūriau šį kursą tau, jeigu tai apie tave...

✔ Instagrame kuri savo prekės ženklą, parduoti savo paslaugas arba produktus.

✔ Video turinio dar nesi kūrusi.

✔ Jau esi sukūrusi keletą video, bet jie nėra pakankamai geri, norėtum juos patobulinti iš pagrindų!

Sunku rasti idėjų video turiniui, atrodo kad apie tavo paslaugą ar produktą nėra ką pasakoti.

✔ Iš gyvenimo nori daugiau, turi resursų kuriais trokšti pasidalinti su pasauliu ir žinai, kad video turinys tau gali labai padėti tai padaryti!

Jeigu tai apie tave, džiaugiuosi, kad suradai šį mano kursą, aš galiu tau padėti! Net pačios ilgiausios kelionės prasideda nuo vieno vienintelio žingsnio, o video kūrimo kelionė yra tikrai daug žadanti.

Reikia tik išdrįsti žengti pirmą žingsnį, o tada viskas nebeatrodo taip baisu.

Ar šis kursas tikrai tau?

Štai kam šis kursas visai netiks...

Šis kursas jau buvo ir tikiu, kad dar bus naudingas daugybei žmonių, tačiau, nemeluosiu, jis tikrai nėra skirtas kiekvienam. Jeigu šie punktai tave apibūdina, greičiausiai šis kursas ne tau...

✘ Šis kursas nėra tiems, kurie nesiruošia pradėti kurti video turinio.

✘ Reels pradžiamokslis neskirtas žmonėms, kurie norėtų augti Instagrame, bet nenori nieko keisti savo komunikacijoje.

✘ Ne tiems, kurie nori sudėtingo kurso apie visas videografijos detales. Čia mokysimės tik to, ką galime greitai pritaikyti praktikoje kurdami video turinį telefonu.

Visi mes sakome, kad neturime laiko, visi mes bijome žengti pirmąjį žingsnį, bet tuos, kurie pasiekia savo tikslų ir tuos, kurie taip ir lieka svajoti, skiria vienas skirtumas - pirmieji imasi veiksmų.

Jeigu jau ilgokai tai atidėlioji, gal jau laikas pradėti veikti?

Jeigu mane matai pirmą kartą ir galvoji "Kas ji tokia?"

Mano vardas - Aurelija.

Jau 6 metus dirbu grafikos dizainere, kuriu prekių ženklų vizualus ir socialinių medijų turinį.

Studijuodama komunikaciją universitete stengdavausi visą teoriją iškart pritaikyti praktikoje. Baigusi studijas, mokytis nenustojau. Esu peržiūrėjusi begales online kursų.

Kursai mane žavi tuo, jog už nedidelę pinigų ir laiko investiciją, aš galiu prisiliesti prie kito žmogaus sukauptų žinių resurso. Žinios, kurias gaunu, yra perfiltruotos ir man nereikia švaistyti brangiausio dalyko gyvenime - laiko.

5 metus svajojau apie savo kurso sukūrimą, kol pagaliau pasiryžau pasidalinti savo žiniomis Reels kūrimo tema.

Reels kūrimas iš esmės pakeitė mane pačią. Tai padėjo man išdrįsti pasidalinti tuo, kuo gyvenu. Padėjo gauti naujų galimybių, daugiau klientų ir suburti 10 000 sekėjų auditoriją Instagrame.

Tikiu, kad video turinys gali padėti tau padaryti tą patį (arba net ir dar daugiau).

Aš sukūriau šiuos video:

Milita Daikerytė

@militadaikeryte

NATALIJA BUNKĖ

@natalija_bunke

IEVA VOVERIS

@eva_divaaa

SU RAMINTA

@raminta.an

SU AUŠRA

@ikvepta.spalvu

SU GRETA

@greta_palc

x4 KLONAI

@aurita.blog

TRENDAS

@aurita.blog

PRODUKTO REKLAMA

@aurita.blog

Taip pat esu dirbusi su:

Jeigu tau nepatiks mano kursas, grąžinsiu tau pinigus!

Jeigu dar nežinai ar šis kursas bus vertas tavo investicijos, nenoriu, kad tai sutrukdytų tau pradėti kurti video turinį Instagrame. Noriu pašalinti šią riziką, todėl, jeigu per 7 dienas nuo kurso įsigijimo dienos nuspręsi, kad šis kursas tau visiškai netiko ir nebuvo naudingas, parašyk man ir aš grąžinsiu pilną sumą, kurią sumokėjai už šį kursą.

Nuoširdžiai tikiu, jog Reels pradžiamokslis tau bus vertingas, tikiuosi ir tu tai pamatysi.

Ar esi pasiruošusi pradėti kurti video turinį?

Turite klausimų?

Neturiu filmavimo įrangos, ar man tinka šis kursas?

Taip, tinka. Šis kursas yra apie video kūrimo pagrindus naudojant išmanųjį telefoną. Svarbu, kad telefonas turėtų kamerą. To pilnai pakaks.

Aš jau sukūriau keletą Reels, ar čia išmoksiu kažko naujo?

Taip. Šiame kurse kalbame apie STRATEGIŠKĄ turinio kūrimą. Aptariame tokius klausimus - koks jūsų tikslas, kas yra jūsų auditorija, kokio tipo video jums vertėtų kurti. Jeigu norite, kad turinio kūrimas jums atneštų naudą, čia rasite patarimus, kaip kurti efektyvų turinį.

Kiek kartų galėsiu peržiūrėti šį kursą ir per kiek laiko?

Šį kursą galėsite žiūrėti neribotą laiką. Galite prisijungti tiek kartų, kiek jums jų prireiks. Atnaujinimus taip pat galėsite peržiūrėti visiškai nemokamai.

Ar galiu susigrąžinti pinigus, jeigu šis kursas neatitiks mano lūkesčių?

Taip, jeigu per 7 dienas peržiūrėsite kursą ir pritaikę mano dėstomą medžiagą nematysite jokių rezultatų, parašykite man ir aš jums grąžinsiu pinigus.

Kokiu formatu yra pateiktas šis kursas?

Video formatu. Visos kurso pamokos yra pateiktos video formatu ir taip pat turi PDF dokumentą su konspektu, kad jums nereikėtų visko perrašinėti.

Ar man tiks šis kursas jeigu parduodu paslaugą?

Taip. Šiame kurse daug kalbame apie video formatą, kuriame filmuojamas žmogus, tokio tipo video jums ypač tiks.

Aš parduodu produktą, ar man tiks šis kursas?

Taip. Video turinio kūrimas tinka ir tiems, kurie parduoda produktus. Galite pritaikyti čia dėstomą informaciją video kūrimui apie savo produktus.

Jeigu turite papildomų klausimų, parašykite man

hello@byaurita.com

Įsigyti kursą!

ĮPRASTAS

99 €

Vienkartinis mokestis

Reels pradžiamokslis

online kursas

101 Reels idėja

el. knyga

Privati Facebook grupė

PREMIUM

169 €

Vienkartinis mokestis

Reels pradžiamokslis

online kursas

101 Reels idėja

el. knyga

Privati Facebook grupė

Individuali 1 val. online konsultacija po kurso peržiūrėjimo

Susipažinkime Instagrame: @aurita.blog

Visos teisės saugomos © 2024 MB AURITA PROJECTS