Go High Level įrankis

Jį naudoju jau daugiau nei 1 metus, čia mano rekomendacija!

Įrankis, kurį naudoju savo internetinių svetainių kūrimui, kursų palaikymui ir pardavimams, naujienlaiškių marketingui bei daug daugiau, sudomino? Išbandyk nemokamai!

P.s. Čia affiliate nuoroda, apie tai skaitykite puslapio apačioje!

Kursų palaikymas ir pardavimai

Labas, jeigu svarstai galimybę savo kurso sukūrimui arba kitų digital produktų pardavimui, tačiau nežinai, kokį įrankį tam pasirinkti, leisk pasidalinti savo patirtimi ir mano atradimu - Go High Level platforma.

Aš Go High Level naudoju:

✅ Visų savo internetinių svetainių kūrimui, valdymui bei palaikymui, viena High Levels anketa leidžia susikurti bei valdyti net 3 skirtingas internetines svetaines.

✅ Taip pat Go High Level naudoju savo naujienlaiškiams - šis įrankis man leidžia rinkti savo klientų arba potencialių klientų el. pašto adresus ir jiems siųsti elektroninius laiškus.

✅ Kaip jau supratai abu mano lietuviški kursai yra parduodami bei palaikomi taip pat Go High Level platformos pagalba.

✅ Per šią platformą galiu atlikti įvairius automatizuotus darbus, automatiškai siųsti priminimus el. laiškais arba žinutėmis, planuoti savo socialinių medijų turinį ir daug daug daugiau.

Na ir High Levels įrankis gali būti nemokamas bei nešti papildomą uždarbį, kadangi jų affiliate programa yra itin dosni.

Kai pirmą kartą kūriau savo website...

Pirmą savo internetinę svetainę susikūriau prieš maždaug 5 metus. Tuo metu nieko nežinojau apie internetinių puslapių kūrimą bei kiek tai kainuoja. Išbandžiau daugybę įrankių tam atlikti.

Dažnai šie įrankiai leisdavo atlikti tik vieną veiksmą - susikurti internetinę svetainę, bet to nepakanka, kad galėtum parduoti savo prekes ar kursus.

TURĖDAVAU ATSKIRAI ĮSIGYTI:

🔘 Domeną (svetainės adreso pavadinimą)

🔘 Hostingą (svetainės palaikymo paslaugą)

🔘 Naujienlaiškių programą (per kur galėčiau rinkti skaitytojų el. pašto adresus bei jiems siųsti naujienlaiškius, esu išbandžiusi ConvertKit, MailChimp bei Flodesk įrankius šioms užduotims atlikti)

Na ir priklausomai nuo įrankio, kurį naudodavau, man reikėdavo įsigyti ir

🔘 internetinės svetainės temą/dizainą bei

🔘 ją sujungti su įrankiu, kuris man leistų parduoti savo pasiūlymą ir

🔘 palaikyti kurso medžiagą online.

Gera žinia ta, kad naudojant Go High Level aš visa tai galiu atlikti tik šio įrankio pagalba.

Papildomai man reikėjo įsigyti tik domeną (svetainės pavadinimą, kuris dažniausiai kainuoja apie 10 EUR metams).

Išbandžiau 3 skirtigus įrankius!

Kai 2022 metais sukūriau pirmąjį savo online kursą susidūriau su daug problemų, nes pasirinkau ne itin man tikusią platformą.

Išbandžiau du gerai žinomus kursų talpinimo ir pardavimo įrankius. Su abiem įrankiais turėjau nemažai iššūkių:

● teko mokėti procentą nuo kurso pardavimų,
● pritrūko automatizavimo,

● patyriau labai daug techninių nesklandumų...

Kartais ištisas dienas mano puslapis neveikdavo dėl jų vidinių klaidų, o support (pagalba) nieko dėl to negalėjo padaryti.

Galiausiai man rekomendavo Go High Level platformą ir ją išbandžiusi supratau, kad jos tikrai nebekeisiu. Dabar Go High Level jau naudoju ilgiau nei metus laiko ir galiu drąsiai sakyti, kad tai nuostabus įrankis savo veiklos vystymui.

Affiliate programa

Jeigu tave sudomino tai, kad aš pasakiau, jog šis įrankis gali būti visiškai nemokamas ir dar uždirbti papildomų pajamų, leisk papasakoti apie tai daugiau.:)

Go High Level kaina yra 97$/mėn.

Tai yra jų pigiausias planas, kurį turint galima valdyti 3 skirtingus verslus su trim visiškai atskirtom internetinėm svetainėm.

Jeigu pirmą kartą girdi apie affiliate marketingą, tai trumpai tau papasakosiu kas tai yra ir kaip tai veikia.

Pavyzdžiui, jeigu tu įsigytum Go High Level, tu gautum savo nuorodą. Jeigu per tavo nuorodą tavo draugė taip pat pradėtų naudoti šį įrankį, tu kiekvieną mėnesį gautum 40% tavo draugės sumokėtos sumos į savo banko sąskaitą, be jokių papildomų sąlygų.

Go High Level turi tokius planus:

97$ -> tu gauni 38.80$

297$ - tu gauni 118.80$

497$ - tu gauni 198.80$

Na ir dar tokia papildoma nauda - jeigu tavo draugė pasidalins savo nuoroda su savo draugais ir vienas iš jų nuspręs naudoti šį įrankį - tu taip pat gausi PAPILDOMUS 5% nuo kiekvieno mokėjimo, kurį atliks jos draugai.

Geriausia dalis, kad tai visiškai pasyvus užmokestis, kuris nereikalauja jokių papildomų pastangų ir tai yra mėnesiniai mokėjimai, kas reiškia, kad tu gausi šiuos pinigus kas mėnesį, o ne vieną kartą kaip daugelis affiliate programų.

Rekomendacija

Taigi, jeigu planuoji susikurti savo svetainę, pardavinėti savo kursus ar kitus produktus, o gal turi net keletą svetainių ir įrankių, kurių mokesčius susumavus matai, kad išleidi nemažą sumą, siūlau išbandyti Go High Level įrankį.

Nuoširdžiai džiaugiuosi jį atradusi ir galėdama jį rekomenduoti kitiems.

Čia yra mano affiliate nuoroda, jeigu nuspręstum naudoti šį įrankį, paprašysiu užsiregistruoti per ją, taip aš galėsiu gauti affiliate užmokestį, kas tau nesukels jokių papildomų išlaidų, o man padės toliau vystyti savo veiklą.

https://www.gohighlevel.com/?fp_ref=aurita-projects

A, tiesa, vienas geriausių dalykų apie Go High Level man pačiai yra jų customer support (jų suteikiama pagalba).

Kaskart kai man kyla klausimų ar neaiškumų aš galiu jiems parašyti arba susiskambinti per Zoom, tai išsprendžia visus klausimus žaibišku greičiu (ne taip kaip su įrankiais, kuriuos naudojau anksčiau).

Jeigu kils klausimų dėl šio įrankio, visada gali man parašyti, pasidalinsiu viskuo, ką žinau. ☺️

Visos teisės saugomos © 2024 MB AURITA PROJECTS